FORUM PARTII PATRIOTÓW

DYSKUTUJEMY NAD SPRAWAMI NAWAŻNIEJSZYMI


#1 2010-09-04 21:58:05

MICHAALL

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 9
Punktów :   

PARTIA OBYWATELSKA - PYTANIA SMOLEŃSKIE

Ostatnie dni to wyraźna zmiana w sposobie mówienia przez polskie władze o współpracy polsko - rosyjskiej ws. ZBRODNI SMOLEŃSKIEJ. Nagle okazało się że Rosjanie mają w dupie Polaków i zrobią wszystko żeby pokazać że to oni mają władzę i to oni rozdają karty i to ONI nie pozwolą na to aby prawda wyszła na jaw. Dokumenty kluczowe dla śledztwa prezcież muszą sfałszowane a to trochę trwa. Aż tu nagle wczoraj na konferencji prasowej dumny Miller prawie nieprzytomny z radości oznajmia że łaskawa Anodina przesłala Mu kolejną przesyłkę i on musi lecieć do Moskwy w myśl zasady PAN KAŻE SŁUGA MUSI. I czym tu się podniecać Panie ministrze. Przecież Anodina wysłała to co mogła i to co zbytnio Rosji nie zaszkodzi. Zdecydowałem że ja zamieszczę tu pytania ws. zbrodni, które w przyszłości skieruje do odpowiednich władz.

1.Kim jest osoba z teczką stojąca nieopodal miejsca katastrofy zarejestrowana na amatorskim filmie ?

2. Kim są osoby widoczne za wrakiem samolotu i w jaki sposób znalazły się tam kilka sekund po katastrofie ?

3.Kto i dlaczego strzelał ?

4.Na jakiej podstawie podano na początku, że są osoby ranne ?

5.Dlaczego tuż po katastrofie zadzwoniono do słuzb ratowniczych z informacją że nie ma osób żywych mimo, że po taklich zdarezniach wielokrotnie można znaleźć osoby żywe po wnikliwych poszukiwaniach ?

6.Dlaczego rosyjscy kontrolerzy wprowadzili nasz samolot do wąwozu na niedopuszczalnie niską wysokość ?

7. Dlaczego mimo zeznań kontrolerów władze Rosji upierają się że nie było trzeciej osoby na wieży kontrolnej ?

8.Jakie było przygotowanie lotniska Siewierny i dlaczego tuż po katastrofie w pośpiechu wymieniano oświetlenie ?

9.Jakim sposobem mgła ustąpiła kilka sekund po katastrofie ?

10.Dlaczego tak spieszono się do pochówku ofiar ?

11.Czemu nie przeprowadzono sekcji zwłok ?

12.Gdzie znajduje się telefon satelitarny sp. Lecha Kaczyńskiego i rzeczy osobiste ofiar ?

13.Dlaczego dotąd rzeczy osobiste, wrak samoloty i czarne skrzynki nie trafiły do Polski ?

14.Jak to mozliwe że w XXI wieku przy tak zaawansowanej technice ABW mówi że w rozszyfrowaniu strzałów i głosów na amatorskim filmie przeszkadza im wiatr ?

15.Kto zamordował autora amatorskiego filmu i dlaczego podano że dnia 4 sierpnia przesłuchano tego człowieka mimo, że nie żyje od kilku miesięcy ?

16.Dlaczego śledztwo prowadzi MAK, który sam dopuszcza samoloty do lotu i jest boheterem wielu afer korupcyjnych ?

17.Dlaczego Komorowskiemu, Arabskiemu i Tuskowi tak zależało na jak najszybszym uzyskaniu informacji o terminie wylotu TUPOLEWA ?

18.Co Putin szepnał Tuskowi do ucha podczas pamiętnego uścisku i dlaczego  w oczach premiera widoczne było szaleńcze przerażenie graniczące z obłędem ?

To tylko niektóre z pytań które zamierzam przedstawiać i na które znaleźć odpowiedź.
PROSZĘ O WASZE ZDANIE, WASZE PYTANIA WS. KATASTROFY i EWENTUALNE ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIA

Offline

 

#2 2010-09-08 13:19:40

patriota11

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-08
Posty: 4
Punktów :   

Re: PARTIA OBYWATELSKA - PYTANIA SMOLEŃSKIE

Rewelacyjne. A moje pytanie to:

1. Jak możliwe jest to że Rosjanie zakonczyli już śledztwo skoro najpierw mówili że może zając im to kilka lat ??

Offline

 

#3 2010-09-08 15:45:43

ANTONI

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-08
Posty: 3
Punktów :   

Re: PARTIA OBYWATELSKA - PYTANIA SMOLEŃSKIE

Spieszono się do pochówku aby nie rozpoznac śladów strzałów.

Putin powiedział: No Donek macie pełnię władzy ale pamiętaj że teraz to ja rządzę Polską

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.architektura2008.pun.pl www.inib2009.pun.pl www.pory-roku.pun.pl www.loco.pun.pl www.bushi.pun.pl